Sosyal Medya

Ordudan Ayrılıp OnlyFans Hesabı Açan Kadın: Caca Diniz

OnlyFans son zamanlarda pek çok meslek grubundan kadını mesleğinden ayırarak enteresan bir serüvene girmelerine neden oluyor. Brezilyalı kadın savaş pilotu olan Teğmen Accassia Marina Jorge Diniz, OnlyFans hesabı açınca başına iş aldı.

Caca Diniz mahlasıyla tanınmakta olan Brezilyalı kadın savaş pilotu olan Accassia Marina Jorge Diniz, OnlyFans üzerinden Caca Diniz ismiyle yetişkinlere özel yayınlar yapmaya başladı. Onlyfans’ta on binlerce takipçisi olan Accassia Marina Diniz’in Onylfans aboneliği 47 dolar olan Caca Diniz, ordunun yedek asker listesinde yer almaya devam etsede OnlYFans hesabına sahip olduğu için ordudan gönderilmiş olan bir kadın pilottur ve bu durumdan dolayı üzgün görünmüyor.

Şimdilerde paraya para demeyen Caca Diniz, OnlyFans üzerindeki sayfasından takipçilerine özel yayınlar yapıyor. 10 yılı aşkın süredir Brezilya Hava Kuvvetleri’nde görev yapan kadın, mesleğinden kovulduktan sonra OnlyFans hesabında daha fazla içerik üretmeye başladığını belirtmekte. Takipçi sayısı her geçen gün artan Caca Diniz, yeni kariyerinden son derece memnun olduğunu belirtiyor ve hikayesinin onu takip eden insanlar için cezbedici olduğunu itiraf ediyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu