Telefon Haberleri

Samsung’un Galaxy A02s ve A12 telefonlarına güncelleme geldi

Akıllı telefonlar hususunda güncelleme haberlerini sizlerle sıklıkla paylaşmaya çalışıyoruz. Bu sefer de Galaxy A02s ve A12 güncellemesine dair haberimizle sizlerleyiz.

Android 11 tabanlı güncellemeyi alacak en yeni Samsung telefonlar Galaxy A12 ve Galaxy A02s olup, A12 akıllı telefonu Rusya’da Mayıs güvenlik yamasının yanı sıra aygıt yazılımı sürümü A125FXXU1BUE3 ile One UI 3.1 (Çekirdek) alıyor. A02s telefonu ayrıca, Rusya’da görülen A025FXXU2BUDC güncellemesi ile One UI 3.1’in Çekirdek yapısını alıyor. Garip bir şekilde bu güncelleme, daha yeni Mayıs sürümü yerine, geçen ayın Nisan güvenlik yamasıyla birlikte gelmekte.

Her iki güncelleme de tek seferlik izinler, geliştirilmiş akıllı kilit kontrolleri, geliştirilmiş Dijital Denge, sohbet balonları ve diğer olağan Android 11 değişikliklerini içerisinde barındırmakta olup, kullanıcıların daha modern ve güncel bir deneyim yaşamaları için güncellemeyi uygulamalarını önermekteyiz. Güncelleme kademeli bir şekilde dağıtılmakta olduğu için henüz telefonunuza ulaşmamış da olabilir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu