Ana sayfa Telefon Haberleri OnePlus 6 ve 6T kullanıcıları Android 11’i deneyimleyebilir

OnePlus 6 ve 6T kullanıcıları Android 11’i deneyimleyebilir

64
0

OnePlus markası geçtiğimiz ayın sonlarında OnePlus 6 ve OnePlus 6T için Android 11 tabanlı OxygenOS 11 Açık Beta’nın Ağustos sonunda aktif edileceğini açıkladı. Bu, akıllı telefonlar için kararlı güncellemenin Android 12 resmi hale geldikten sonra kendisini gösterebileceği anlamını taşımakta olup, OnePlus 6ve 6T sahipleri aslında Android 11’i hemen deneyimleyebilir.

2021 yılının Mart ayının sonunda, Android 11 tabanlı LineageOS 18.1 resmiyet kazanmıştı. Şimdi, bir aydan fazla bir süre sonra, geliştiriciler OnePlus 6 ve OnePlus 6T için resmi sürümlere yer verdi. Yani isteyen kullanıcılar OxygenOS 11 Açık Beta için Ağustos ayına kadar beklemeden telefonlarında Android 11’i deneyebilir.

LineageOS 18.1’i kurmak için bir kullanıcının telefonun yazılımsal kilidini açması gerektiğini belirtelim. Ardından LineageOS resmi internet sitesine girip son yapıyı indirip yüklemelidir. Fakat önceden herhangi bir deneyiminiz yoksa, bu yılın ilerleyen günlerinde OnePlus’tan resmi Android 11 güncellemesinin yayınlanmasını beklemeniz daha iyi olacaktır.

BİR YORUM BIRAK

Söz sizde ! Bu kısımda teşekkür edebilir veya yardım isteyebilirsiniz.

Lütfen yorumunuzu giriniz!
İsminizi giriniz

Yorum önce onaylanacaktır.