Telefon Haberleri

Pete Lau OnePlus 8 serisinin 2022 yılında ColorOS güncellemelerini alacağını doğruladı

OnePlus markası eski telefonlarını HydrogenOS’tan ColorOS’a güncellemeyi onaylarken aynı zamanda OnePlus 8 serisi için yeni bir yazılım güncellemesi yayınlandı.

Gelen bilgilere göre OnePlus markası ; OnePlus 8, OnePlus 8 Pro ve OnePlus 8T için 2022 yılında yeni ColorOS güncellemeleri yayınlayacak. Şu an itibariyle OnePlus, OnePlus 8, OnePlus 8 Pro ve OnePlus 8T için ColorOS 11 Erken Erişim güncellemesini yayınladı. Bu akıllı telefonlar Mayıs ayında yapıları aldı. İki ay sonra Temmuz ayında, OnePlus Community China Topluluk Yöneticisi Jia Lan Shuai (加蓝帅), üçlünün 2022’de ColorOS kararlı güncellemesini alacağını duyurdu. Bu durumda cihazlar gelecek yıl çıkacak olan ColorOS 12 sürümüne doğrudan güncellenecek.

Kalan bu dört cihaz, muhtemelen 2022’de bir süre sonra HydrogenOS 11’den ColorOS 12’ye doğrudan yükseltme ile tanışacak. OnePlus CEO’su Pete Lau, bazı kamera örneklerini paylaşarak Weibo’da OnePlus 9 serisini tanıttı. Markanın üst düzey yöneticisi, güncellemeyi daha önce paylaşılan 2022 programına göre alacağını da yineledi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu