Telefon Haberleri

Realme Narzo 50i tasarımı belli oldu

Realme markası 24 Eylül günü Hindistan pazarında yeni bir lansman etkinliği yapacak olup, etkinlik esnasında bir grup ürününü tanıtacak. Realme Narzo 50i de bunlardan biri olacak.

Realme markası 24 Eylül’de Hindistan’da lansman etkinliği planladığını duyurdu ve Realme Narzo 50i modelini de etkinlik esnasında tanıtması beklenmekte. Cihazın arkadan bir görüntüsü ise şimdiden ortaya çıktı. Paylaşılan görüntü ürünün arka tasarım yapısını gösteriyor.

Birden fazla kameraya sahip gibi görünsede aslında LED flaş tarafından eşlik edilen tek bir kamerası bulunuyor. Aynı zamanda telefonun arka panelinin yarısından fazlası şeritlere sahip olup kalan  üst kısımdaki kısım düz görünmekte.

Görüntü 91mobiles aracılığıyla elde edilmiştir.

Arka bölümünde hoparlör yer alan cihaz bunun için ikili ızgaraya sahip olup, aynı zamanda ses tuşları ve sağ tarafında güç tuşu bulunuyor. Alt kısımda da 3.5 mm kulaklık jakı yer alıyor.
Realme Narzo 50i modelinin bu zamana kadarki en uygun fiyatlı Narzo modeli olması beklenmekte olup, cihaz hakkında daha fazla bilgiyi öğrenebilmek için bir süre daha beklemek gerekebilir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu