Telefon Haberleri

OnePlus Nord için düzeltme güncellemesi yayınlandı

OnePlus Nord için yayınlanan son güncellemeden sonra yeni bir düzeltme güncellemesi yayınlandı. Güncelleme ek bazı özellikler de kazandıracak.

Teknoloji markalarından OnePlus, geçtiğimiz günlerde OnePlus Nord için Android 11 güncellemesi yayınlamıştı. Güncellemeyi yükleyenlerin bazı sorunlarla karşılaştığına yönelik raporlar bulunuyordu. Bu doğrultuda iletilen söz konusu hataları gidermeye çalışan OnePlus yeni bir güncellemeye daha yer verdi.

Yeni güncellemenin yazılımı sürümü 11.1.1.1 olup orijinal sürümle neredeyse aynı. Günlüğe yapılan önemli eklemeler bulunmakta olup bunlardan bazıları; Pil ömrünü artırmak için optimize edilmiş güç tüketimi, daha akıllı animasyon efektine sahip yeni hava durumu widgetinin eklenmesi, koyu mod için kısayol tuşu dahil edilmesidir. Yeni raf kullanıcı ara yüzü, yerel fotoğraflarlar ve videoları kullanarak haftalık hikayeler için hikaye özelliği de dahil edilen özellikler arasındadır.

Nesnenin ana hatlarını bir fotoğraftan çıkarabilirsiniz ve kilit ekranınızda görüntüleyebilirsiniz. Ayarlar – Özelleştirme – Duvar Kağıdı – Tuval – Fotoğraf ön izlemesini seçerek bu fonksiyonu kullanabileceksiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu