Ana Sayfa Oyun Evreni Prototype 2 Hakkında

Prototype 2 Hakkında

339
0

Prototype 2

Açık dünya temalı bir aksiyon oyunudur. Adeta şekil değiştiren bir süper silah olarak oynadığınız oyun Radicel Entertainment imzasıyla gelmiştir ve 2009 yılında piyasaya sürülmüştür. Bu bağlamda nostaljik bir oyun olarak ele aldığımız Prototype 2 bilim kurgu filmlerini aratmayacak teknolojiler sunan bir oyundur.

The Power of Tendrils: Şekil değiştiren yıkımın nihai biçimini ortaya çıkarmaya hazırlanın. Çavuş James Heller’in inanılmaz yeni Tendril gücü, arabaları ve askeri araçları kaldırıp parçalara ayırmanıza, güçlü enfekte canavarları tuzağa düşürmenize ve hatta büyük düşman gruplarını parçalara ayırmanıza olanak tanır.

Katilinizi Özelleştirin: Prototype 2, karakter özelleştirmenin ham gücünü ellerinize geri getirerek, oyuncuların yıkıcı bir dizi yeni Mutation avantajını nihai Prototiplerine yaratıcı bir şekilde karıştırmasına olanak tanır. Daha hızlı ve daha büyük hareket kabiliyetleri, daha keskin pençeler ve hatta gelişmiş kılık değiştirme yetenekleri – seçim sizin! Vücudunuzdan güçlü bir sonar darbesi çıkararak herhangi bir düşmanı takip etme gücüne sahip olduğunuzu hayal edin! Sgt James Heller, önünüzde duran herkesi avlamanıza izin vererek Prototip deneyimine yepyeni bir boyut getiriyor.Kendinizi bir asker, bilim adamı veya herhangi biri olarak gizleyin.

Prototype 2 Minimum Sistem Gereksinimleri :

  • İşletim Sistemi: Windows® XP / Vista / 7
  • İşlemci: Intel Core 2 Duo 2.6GHz, AMD Phenom X3 8750
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Sabit Disk Alanı: 10 GB
  • Grafik Kartı: 512 MB RAM ile NVIDIA GeForce 8800 GT, 512 MB RAM ile ATI Radeon HD 4850 DirectX®: 9.0C veya üstü

Prototype 2 Önerilen Sistem Gereksinimleri :

  • İşlemci: Intel Core 2 Quad 2.7 GHz veya daha iyisi, AMD Phenom II X4 3 GHz veya daha iyisi
  • Bellek: 4 GB
  • Grafik Kartı: NVIDIA GeForce GTX 460 (1GB) veya üstü, ATI Radeon HD 5850 (1GB) veya üstü

BİR YORUM BIRAK

Söz sizde ! Bu kısımda teşekkür edebilir veya yardım isteyebilirsiniz.

Lütfen yorumunuzu giriniz!
İsminizi giriniz

Yorum önce onaylanacaktır.