Oyun Evreni

Superfly Konusu

Superfly video oyunu Loco Motion Devs tarafından geliştirilen ve yayınlanan bir oyup olup 8 Ekim 2020 tarihinde piyasaya sürülmüştür.

Açık dünya temalı bir aksiyon çatışma oyunu olan Superfly içerisinde şehre hayat veren objelerle etkileşim kurup becerilerinizi test edebilirsiniz ve diğer oyuncularla kıyasıya bir yarış içerisine girebilirsiniz.

Çeşitli savaş ve yarış görevlerini içerisinde barındıran Superfly oyunu VR destekli bir yapım olup böylece VR cihazınızla son derece keyifli dakikalar geçirebileceğiniz bir video oyunudur. Bir süper  kahraman olarak oynadığınız oyunda yeni hareket biçimlerini keşfedin ve şehri istediğiniz gibi dolaşın. Ancak şehri istila eden robot ordusuyla da savaşmanız gerekecek !

PC platformu için yayınlanan  ve dijital mağazalardan Steam üzerinde 25 TL fiyat etiketiyle satılan Superfly video oyununun yazımızın yayın tarihi itibariyle erken erişim sürümünde olduğunu da belirtelim.

Spurfly Minimum Sistem Gereksinimleri :

  • İşletim Sistemi: Windows 10
  • İşlemci: Intel i5-4590 veya daha iyisi
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Grafik Kartı: NVIDIA GTX 970 veya daha iyisi
  • Depolama: 3 GB kullanılabilir alan
  • İlave Notlar: SteamVR gerektirir

SistemPC Notu: Oyunun sistem gereksinimleri VR destekli olduğu için biraz yüksek. Günümüzde de oyunlarda geçerliliğini koruyan orta segment bir oyuncu bilgisayarına ihtiyacınız var.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu