Oyun Evreni

Prairie Survival Nasıl Bir Oyun? Hakkında Bilgiler

Prairie Survival Hakkında

Birinci şahıs bakış açısıyla oynanan bir shooter oyunu olan Prairie Survival içerisinde ateşli silahlarınızla hedefleri vurmaya çalışıyorsunuz. Aynı zamanda çevreyi keşfetmekte özgürsünüz.

Tamamen silah atışı yapmak ve keşif yapmak üzerine kurulu olan Prairie Survival bu bağlamda ufak çaplı bir oyun olup  oyuncular oyun içerisinde karşılarına çıkan düşmanları birinci şahıs kamera açısını etkili bir biçimde kullanarak öldürebilir ve kendilerine yapılan saldırılardan kaçınabilirler.

Oyun içerisinde öldürmüş olduğunuz düşmanların silahlarını alabiliyorsunuz.  Kontroller bakımından bir hayli kolay olan Prairie Survival alıştığımız shooter kontrol sistemi sunuyor. Peki oyunu başarılı olarak çalıştırabilmek için nasıl bir sistem gerekiyor?

Prairie Survival Sistem Gereksinimleri :

  • İşletim Sistemi: Windows 7/8 / 8.1 / 10
  • İşlemci: Intel 2.4GHz
  • Bellek: 2048 MB RAM
  • Grafik Kartı: DirectX 9.0c ve Shader Model 3.0 , en az 512MB
  • Depolama: 2680 MB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: DirectX 9.0c uyumlu ses kartı

SistemPC Notu: Oyunla ilgili sadece minimum gereksinimler paylaşılmış olup oyun grafik tarafında tek düze ayarlara sahiptir ve grafiğin ön planda olduğu bir yapım da değildir. 2010 yılından bile önce çıkan standart bilgisayarlarda oynayabileceğiniz tarzda mütevazi bir yapımdır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu