Ana sayfa Oyun Evreni Home Behind 2 Hakkında Bilgiler

Home Behind 2 Hakkında Bilgiler

245
0

Home Behind 2

Piyasaya sürülme tarihi 22 Ocak 2021 olan henüz yeni çıkış yapmış bir PC oyunudur. Home Behind 2, iki boyutlu grafiklere sahiptir ancak oyuncunun karşısına farklı ortamlar ve koşullar çıkarmakta olup aynı zamanda zengin efektleriyle de beğeni kazanabilecek bir yapımdır.

Home Behind 2 içerisinde 10 yıldır iç savaşın ortasında kalan Scaria ülkesinde mücadele ediyorsunuz. Roguelike bir RPG olan Home Behind 2 içerisinde acımasız otoriter rejimi devreden çıkarabilmek için yoğun bir mücadeleye girişmeniz gerekiyor.

Home Behind 2’de, geçmiş hikayemizdeki kahramanın vatanı olan Scaria’ya 10 yıl önce seyahat ediyoruz. Acımasız bir diktatör olan Akadullah’ın yönettiği Scaria vatandaşları kurtuluş ve devrim çağrısı yapmaya başlıyor. Sesleri yükseldikçe ayaklanmalar orman yangını gibi ülke çapında yayılmaya başladı. Sizin de onlara liderlik etmeniz ve beraber hareket edebilmeniz gerekiyor.

Bağımsız geliştirici eliyle hazırlanan yeni Roguelike RPG oyununda batı Scaria’nın rastgele oluşturulmuş bölgelerini keşfedin, maceraya atılın, düşman petrol sahalarını işgal edin ve Devrimciler adına şehirleri ele geçirin. Oyun çeşitli benzersiz araziler, yüzlerce rastgele etkinlik ve binaya ev sahipliği yapmaktadır. Çevreniz tarafından sunulan sorunları nasıl çözeceğinize karar verirken ekibinizin güçlü yönleriyle oynayın. Peki oyunun sistem gereksinimleri tarafında nasıl talepleri bulunuyor?

Home Behind 2 Minimum Sistem Gereksinimleri:

  • İşletim Sistemi: Windows XP / Vista / Windows 7/8 / 8.1 / 10 (32bit / 64bit)
  • İşlemci: 1.6 GHz
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Depolama: 4 GB kullanılabilir alan

Oyun için yalnızca minimum sistem gereksinimleri yayınlanmış olup Home Behind 2 grafikleriyle ön planda olan bir oyun değildir ve bu bağlamda oyuncu bilgisayarı gerektirmez. Standart ofis bilgisayarlarında da kolayca açabilirsiniz.

BİR YORUM BIRAK

Söz sizde ! Bu kısımda teşekkür edebilir veya yardım isteyebilirsiniz.

Lütfen yorumunuzu giriniz!
İsminizi giriniz

Yorum önce onaylanacaktır.