Oyun Evreni

GTA V Yüzde 100 Save Nasıl Yapılır?

GTA V günümüzde hala popüler bir video oyunu olup, çıkışının üzerinden neredeyse 10 yıl geçmiş olmasına rağmen oyuncular tarafından iştahla oynanıyor. GTA V üzerinde oyunu bitirdiğinizde %100 olarak tamamlamış oluyorsunuz ve açık dünya oyunu olduğundan bunu yapmak için ciddi bir çaba sarfetmek gerekiyor. Dileyen oyuncular save dosyası indirerek oyunu %100 save edilmiş bir şekilde oynayabiliyor.

Save dosyasını  indirmek için bu linke tıklayarak ilgili konumuza gidin. Ardından save uygulamak için Belgelerim bölümünü açın ve oradan da Rockstar Games klasörünü açıp ardından GTA V klasörüne girin. İlgili yerden Profiles isimli klasöre girin. Profiles klasörünün içerisinde 1ADC4109 veya benzer farklı bir isme sahip bir klasör göreceksiniz. Söz konusu klasörün içerisine , indirmiş olduğunuz dosyaları gönderiniz. Ardından klasörleri kapatıp oyuna girin.

Oyuna girdikten sonra yükleme bölümünden save dosyasını load etmeniz gerekmekte. Load işlemini de bitirdikten sonra artık GTA V oyununu yüzde 100 save ile oynayabilirsiniz.

GTA V Hakkında

GTA V, serinin önceki oyunlarından farklı olarak üç ana karaktere sahiptir. Kurgusal şehir Los Santos’ta geçen oyunda üç kişilik çetemizle çeşitli soygunları gerçekleştiriyoruz ve oyunu oynarken karakterler arasında geçiş yapabiliyoruz. Açık dünya evrene sahip olan GTA V, esasen bir aksiyon oyunu olup kamera açısı kendi tercihinize göre değişebiliyor. Alanında en büyük çaplı oyunlardan biri olup oyun içerisinde dilediğiniz gibi vakit geçirebilme imkanınız bulunuyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu