Oyun Evreni

Valheim Eikthyr gücü kullanma yöntemi

Valheim Eikthr gücü nasıl kullanılır ? Vahleim Eikthyr için İskandinav topraklarında geçen Valheim oyununda tüm zorluklara karı hayatta kalabilmek için çaba sarfetmektesiniz ve oyunda çok sayıda mitolojik karakter bulunmaktadır. Oyundaki ilk boss ise Eikthyr olup ona karşı gelebilmek için yoğun bir çaba sarfetmeniz gerekebilir. Pek çok oyuncu “Valheim Eikthyr gücü nasıl kullanılır” gibi aramalar yapmakta olup “Eikthyr gücü nasıl kullanılır” sorusunun cevabını merak etmektedir. Bu hususta aşağıdaki yöntemi kullanarak Eikthyr gücünü nasıl kullanabileceğiniz ile ilgili olarak fikir sahibi olabilirsiniz.

Eikthyr’i çağırabilmek için iki adet geyik ganimetine ihtiyacınız var. Üç farklı saldırısı olan Eikthyr, bir mesafeden, boynuzlarından aydınlatma çeken uzun menzilli bir elektrik saldırısı ile gelir. Yakından bakıldığında, etkili bir elektriksel saldırı alanı için ön ayaklarını yukarı kaldıracak ve aşağı indirecektir. Ayrıca bir yakın dövüş saldırısı olarak boynuzlarıyla çarpmaya çalışacaktır. Ancak bu saldırıları Eikthyr’in büyük boyutuna rağmen ahşap kalkan kullanarak savuşturma şansınız bulunuyor. Kalkanınızla saldırıları engellemeye çalışın ve saldırıları balta gibi yakın dövüş silahlarıyla doğru zamanlarda gerçekletşirin. Eikthyr’i yendikten sonra, ganimetini dünyadaki başlangıç ​​noktanızdaki kurbanlık taşa asmanız gerekiyor. Böylece koşarken ve zıplarken dayanıklılığınız için bir güç olan Eikthyr gücü gelecek.

Eikthyr’i mağlup etmenizin ardından ganimeti dünyadaki başlangıç noktasındaki kurbanlık taşa asarak Eikthry gücünü aktif edebilirsiniz. F tuşunu da kullanarak Eikthyr gücütnü çağırabilme imkanınız bulunmaktadır ancak eğer oyundaki tuş atamalarını değiştirdiyseniz F tuşu da değişmiş olacaktır.

Eikthyr gücünün avantajı nedir?

Eikthyr gücü size koşarken ve zıplarken kondisyon oranını normalde olduğundan çok daha fazla uygulamanıza imkan tanıyacaktır. Hem zıplarken hem de koşarken kondisyon seviyeniz %60 oranında artacaktır. Böylece bossları daha kolay bir şekilde yenebileceksiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu