Ana Sayfa Oyun Evreni GTA 5 %100 Save İndir

GTA 5 %100 Save İndir

2108
1

GTA 5 oyununda nasıl yüzde 100 save yapılır? Yeni yazımızda GTA 5’I yüzde 100 save ile oynamak için gereken dosyayı paylaşacağız.

GTA serisinin son oyunu GTA V olup 2013 yılında piyasaya sürüldü. GTA V, save hususunda yüzdelik bir sisteme sahip olup oyun içerisinde görev yaptıkça ve keşiflerde bulundukça yüzdelik yavaş yavaş dolmaya başlıyor. Ancak eğer oyunun her şeyin tamamen açıldığı yüzde 100 save yapılmış olarak oynamayı isterseniz bunun için de imkanınız bulunuyor.

Eğer tüm görevler bitirilmiş bir şekilde GTA V oynamak istiyorsanız aşağıdaki save dosyasını bilgisayarınıza indiriniz.

GTA V %100 save dosyasını indirmek için tıklayınız.

GTA V Save Nasıl Yüklenir?

1) Documents/Rockstar Games/GTA V/Profiles/(profiliniz)’e gidin
2) SGTA50015 ve SGTA50015.bak (Aynı ada sahip dosyalarınız varsa bunları yeniden adlandırmanız gerekebilir) kopyalayıp profil klasörünüze yapıştırın

GTA 5 HAKKINDA

Piyasaya sürülme tarihi 7 Eylül 2013 olan, Grand Theft Auto serisinin son ana oyunudur. Aynı zamanda serinin en fazla satan oyunu olarak bilinmekte olan GTA 5, açık dünya temalı bir yapımdır. Oyun içerisinde ana veya yan görevleri yapıp hikayeye bağlı kalabileceğiniz gibi aynı zamanda çeşitli sanal sosyal etkinlikler yapabileceğiniz büyük bir evreni bulunmaktadır. Oyuncuyu özgür bırakması, güçlü grafikleri, açık dünya dinamikleri, gerçekçi bir sanal ortam sunması ile oldukça sevilen oyunlar arasında yer almaktadır. Çıkışının üzerinde çok uzun bir zaman geçmiş olmasına ragmen hala çok sevilen ve oynanan bir oyundur.

1 Yorum

BİR YORUM BIRAK

Söz sizde ! Bu kısımda teşekkür edebilir veya yardım isteyebilirsiniz.

Lütfen yorumunuzu giriniz!
İsminizi giriniz

Yorum önce onaylanacaktır.