Oyun Evreni

Uncharted 5 çıkacak mı? İşte son bilinenler

Uncharted 5 Çıkacak Mı? Uncharted 5 oyununun çıkış yapıp yapmayacağı hakkında son bildiklerimizi anlatıyoruz.

Uncharted 4, piyasaya sürülüşüyle büyük bir ilgi odağı olmuştu. Playstation için özel olarak çıkışını yapan oyun oldukça sevilmişti. Peki Uncharted 5 oyunu ile Uncharted serisi devam edecek mi? Uncharted 5 oyununun çıkıp çıkmayacağına yönelik daha önce yapımlarda emeği geçen Naugthy Dog’ın yönetmeni Druckmann, serinin devam edebileceğini ancak bunun farklı ellerce söz konusu olacağını söylemişti. Hatta kendisinin çalışmalarında yer almayacağı bir Uncharted oyununu oynayabilecek olmasının son derece ilginç bir deneyim olacağını ifade etmişti. Ve oyuncular genel olarak Uncharted 4 oyununun finalinde Nathan eğer hayatını kaybetmez ise veya farklı bir problem olmaz ise Uncharted 5’in de Nathan ile geleceğini düşünüyordu.

[alert-warning]SPOILER![/alert-warning]

[alert-note]Yazının devamı spoiler içeriyor o yüzden oyunu şayet bitirdiyseniz yazının devamını okumanızı öneririz.[/alert-note]

Uncharted 4 oyununun finalinde ana kahramanımız ölmemesine rağmen Uncharted 5 oyununun çıkması, çıksa bile Nathan ile devam etmesi söz konusu değil. Çünkü Uncharted 4 oyununun sonunda Nathan yuva kuruyor ve yaşlanıyor. Yasal işlere geçiş yapan Nathan, yaşamını bu şekilde devam ettiriyor ve haliyle Nathan defteri kapandı. Zaten bu açıklama Sony cephesinden yapılmıştı. Oyunun ismi de “Bir hırsızın sonu” ibaresini içeriyor ve aslına bakarsanız her şeyi zaten bu ibare ile belirtmiş durumdalar.

 

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Ama şöyle birşey var ki, uncharted oyununda bi geçmişi bir de şimdiki zamanı oynatıyorlar. Mesela uncharted 4 te çocuk nathan ve yetişkin nathan ile oynadık uncharted 5 tede çocuğu olmadan öncesini oynarız bide yaşlanıp çocuğu olduktan sonrasını oynarız ve oyun biter.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu