Telefon Haberleri

Realme X7 Max 5G telefonunun 31 Mayıs’ta çıkması bekleniyor

Realme markasının 4 Mayıs günü Hindistan pazarı için yeni X7 Maxş 5G telefonunu tanıtması beklenmekteydi ancak ülkede ikinci Covid 19 dalgası krizi meydana geldi ve bu nedenle duyurunun da ertelenmesi zaruri hale geldi.

Relame, durum daha iyiye gittikçe 31 Mayıs günü Hİndisan’da yeni ürünü X7 Max 5G’li tanıtmakta karar kıldı. Gelen bilgilere göre telefonda, Dimensity 1200 SoC, 120Hz FullHD + Super AMOLED ekran, 50W şarj ve 64MP birincil, 8MP ultra geniş ve 2MP makro birimlerinden oluşan arka tarafta üçlü kamera kurulumu yer almakta olup, telefonda 120 Hz tazeleme hızının kullanılacak olması ayrıca dikkat çekici bir unsur olarak öne çıkıyor.

Cihazla ilgili gelen bilgiler Çin’de yer alan yeniden markalanan bir GT Neo olduğu yönündeki söylentileri kuvvetlendirmekte. Eğer bu doğruysa telefonda ekran içi parmak izi okuyucusu, NFC, 4500 mAh batarya, 16 MP selfie kamerası gibi özellikler de bulunuyor. Realme, X7 Max 5G’nin yanı sıra, Dolby Cinema’yı destekleyen ve sesli asistanla birlikte gelen 43 “ve 50” ekran boyutlarında yeni Smart TV 4K’yı da tanıtacak ancak TV modeline dair şu an için kayda değer seviyede bilgi sahibi değiliz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu