Telefon Haberleri

Galaxy S21 FE telefonunun 8 GB RAM bulunan sürümü görüldü

Samsung markası ile ilgili olarak yakın tarihli bir rapora göre Galaxy S21 FE modeli Ağustos ayında piyasaya sürülecek ve 8 GB RAM bulunan sürümü de olacak.

Galaxy S21 FE akıllı telefonuyla ilgili olarak sızıntılar gelmeye devam ediyor. Son bilgiler cihazın 8 GB RAM bulunan bir sürümünün GeekBench veritabanında göründüğü yönünde.

Galaxy S21 FE modelinin Ağustos ayı içerisinde çıkışını gerçekleştirmesi beklenmekte olup, 8GB RAM’e sahip yeni Galaxy S21 FE, Samsung SM-G990B model numarasıyla karşımıza çıktı. Liste ilk olarak 9 Haziran’da GeekBench veritabanında yayınlandı.

Telefon hakkında gelen sızıntılar Galaxy S21 FE’nin 120Hz yenileme hızı desteğine sahip 6.41 inç SÜPER AMOLED ekran ile geleceğini gösteriyor. 128 GB ve 256 GB olmak üzere iki depolama alanı seçeneği bulunuyor.

4.500 mAh bataryaya sahip olan akıllı telefon dört farklı renk seçeneğiyle gelmekte olup, cihazla ilgili gelen Geekbench sızıntısı 592’lik tek çekirdek test puanının ve 2610’luk çok çekirdekli puanının olduğunu gösteriyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu