Ana Sayfa Telefon Haberleri Exynos 2200 olan Galaxy S22 ABD’ye, SD898 de Hindistan’a gelebilir

Exynos 2200 olan Galaxy S22 ABD’ye, SD898 de Hindistan’a gelebilir

162
0

Teknoloji şirketlerinden Samsung, Galaxy S22 akıllı telefonuna Exynos 2200 yonga setine yer verecek olup. SD898 de Hindistan’a gelebilir.

Samsung markasının Galaxy S22 akıllı telefonlarına Exynos 2200 yonga seti güç sağlayacak. Galaxy S22 modelinin önümüzdeki yılın başlarında piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Güney Kore’den gelen raporlar Galaxy S22 akıllı telefonuna dair detayları ortaya çıkarıyor. Gelen bilgiler yeni nesil telefonların yakın zamanda tanıtılabileceğini gösteriyor.

Samsung son beş yıldır S serisinin yonga setlerini pazarlara bölmüş durumda. Çin ve ABD, Qualcomm tarafından yeni Snapdragon platformunu alıyorken diğer pazarların pek çoğu mevcut en hızlı Exynos’u aldı. Son Exynos’un bir güç merkezi olduğunu kanıtladığı görülüyor ve bu nedenle taşıyıcılar Koreli üretici ile bir anlaşmaya varmaya çalışıyor. Güney Kore bülten panosundan gelen bilgiler, Avrupa’daki Galaxy S22 akıllı telefonlarının %100’ünün gelenek olduğu gibi bir sonraki Exynos’u alacağını da ortaya koydu, ancak Hindistan Qualcomm ekibine geçebilir.

IM (BT ve Mobil iletişim) bölümü, Semiconductor ekibinden “Exynos 2200’ün düşük verimi nedeniyle” çipin maliyetini düşürmesini talep ediyor. Mobil ekip, Qualcomm ile halihazırda daha düşük bir maliyet için pazarlık yapıyor.

BİR YORUM BIRAK

Söz sizde ! Bu kısımda teşekkür edebilir veya yardım isteyebilirsiniz.

Lütfen yorumunuzu giriniz!
İsminizi giriniz

Yorum önce onaylanacaktır.