Telefon Haberleri

Motorola Moto G20 ve G60 tasarım yapıları sızdırıldı

Motorola’nın Moto akıllı telefon serisi dahilindeki yeni G20 ve G60 akıllı telefonlarının nasıl gözüktüğü sızdırıldı.

Moto G20 tasarımı sızdırıldı

Moto G20 akıllı telefonuna ilişkin yeni bir görüntü cihazda su damlası çentik tasarım yapısının kullanıldığını, ürünün kasasının sağ kısmında ses asistanı düğmesinin , ses ayarlama tuşunun ve güç tuşunun bulunduğunu göstermekte. Telefonun dikdörtgen şeklindeki dörtlü kamera kurulumunda dört kamera ve bir LED flaş bulunmakta olup, arka kısmında marka logosu ve parmak izi tarayıcısı yer alıyor.

Yayınlanan raporlar, Moto G20’nin XT2128 model numarasına sahip olduğunu ve Unisoc T700 yonga seti ve 4 GB RAM ile güçlendirilebileceğini göstermekte. Ürünün fiyatının İspanya pazarı için 148 Euro seviyesinde olacağı da sızdırılmış durumda. Bu fiyatın 4 GB RAM ve 64 GB dahili depolama alanı versiyonu için geleceği bilgisi verilmekle birlikte, telefonun farklı varyantlarının da olması muhtemel gözüküyor.

Moto G60 tasarımı sızdırıldı

Moto G60 akıllı telefonuna gelince; Sızıntılar telefonda delikli bir ekran tasarım yapısı kullanıldığı ve üçlü arka kamera kurulumuna yer verildiği yönünde. Cihazın sağ kenarında güç düğmesi ve ses denetleyici tuşlar bulunacak olup kasanın arka kısmında da parmak izi okuyucu entegre edilmiş.

Gelen raporlara göre XT2135-1, XT-2135-2 ve XT2147-1 gibi model numaralarının tümü Moto G60 ile ilişkili olup, telefonun Latin Amerika, Avrupa ve Hindistan gibi pazarlara gelmesi bekleniyor. Cihaz 1080 x 2460 piksel çözünürlük ve 120Hz yenileme hızı sunan 6.78 inç ekranla kendisini gösterecek. XT2135-1 / 2 model numarasıyla gelen bilgiye göre ise cihazda 32 megapiksel ön kamera bulunacak. Cihazın 6000 mAh batarya kullanması ve böylece şarj konusunda dayanıklı bir ürün olması beklenmekte. Ürün aynı zamanda , 4 GB / 6 GB RAM seçenekleri ve 64 GB / 128 GB UFS 2.1 depolama seçeneklerine sahip olacak. Bu seçimlere göre fiyat tarafında da değişiklikler gözükecek.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu