Telefon Haberleri

Realme GT Neo 3T İçin Android 13 Açık Beta Güncelleme Duyurusu Yapıldı

Teknoloji şirketlerinden Realme, GT Neo 3T modeline yönelik olarak güncelleme duyurusu gerçekleştirdi. Detaylar haberimizde..

Realme markası GT Neo 3T kullanıcıları için yeni bir yazılım güncellemesinin duyurusunu gerçekleştirdi. Bu bağlamda Android 13 açık beta güncellemesi duyuruldu.

Açık beat programı müşterileri kararlı Android 13 sürümünü önceden test etme imkanı sunmaktadır. Telefonun kullanıcıları, güncelleme menüsünden beta güncellemesine kaydolabilirler ancak bunun öncesinde telefonlarında en az 5 GB boş alan olduğundan ve pillerinin de %60 üzerinde olduğundan emin olmaları gerekmektedir.

Realme UI 3.0’ın, mobil internet bağlantısı çağında bir akıllı telefon kullanıcısı için oldukça önemli olan işlevsellik, akıcılık, özelleştirilebilirlik, güvenlik ve gizliliği iyileştirdiği iddia edilmektedir.

Ön koşul olarak Realme GT Neo 3T kullananların en son RMX3371_11.A.08 aygıt yazılımı yapısında olması gerekmekte olup açık betayı denemek isteyenlerin Ayarlar > Yazılım güncelleme > sağ üst köşedeki ayarlar simgesine dokunarak > İlk Sürüm > Bilgilerinizi gönderin > ve ardından beta güncellemesi için Şimdi Başvur’a tıklayarak yapabileceklerini de belirtelim. Ancak açık beat sürümünü kullanırken çeşitli sorunlarla karşılaşma ihtimalinin her daim olduğunu göz önünde bulundurmanız da greekmektedir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu