Telefon Haberleri

OnePlus 8 serisi Haziran güvenlik yaması aldı

Teknoloji şirketlerinden OnePlus , 8 serisi kapsamında yeni yazılım güncellemesiyle kullanıcılarının karşısına çıktı. Güvenlik yaması yayınlandı.

Teknoloji markalarından OnePlus, akıllı telefon dünyasında çalışmalarını sürdürmekte olup, yeni güvenlik yaması seviyesini Haziran 2021’e çıkarmak maksadıyla ve 8 Pro için OxygenOS Açık Beta 11’i ve 8T için Açık Beta 6’yı yayınladı ve yeni beta sürümleri kendisini gösterdi.

Yayınlanan güncelleme pil ömrünü uzatmak için tüketim performansını iyileştirmekte olup aynı zamanda AOD için yeni eklenen ekran görüntüsü işlevini sunuyor ve güvenlik yamasını 2021.06 sürümüne güncelliyor. OnePlus Buds ve OnePlus Watch ile bağlanıldığında ses deneyimini iyileştirmekte olup, arayüz görsel efektini de iyileştirmekte. Aynı zamanda Wi-Fi ağına bağlanamama sorununu gidermekte olup, açık beta sürümü yüklemiş olanlar için sunulmaktadır.

Henüz denemeyenler kurulum hakkında daha fazla bilgi için kaynak bağlantılarına gidebilir, ancak açık beta yapılarının resmi güncellemeler kadar kararlı olmadığını belirtmek gerekmekte.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu