Telefon Haberleri

Galaxy A82 5G güvenlik güncellemeleri konusunda bir sorun içeriyor

Samsung Galaxy A82 5G güvenlik güncellemesi desteği ile tepkilere neden olabilir. Çünkü gelen bilgilere göre telefon için sadece üç ayda bir güvenlik güncellemeleri sunulacak.

Samsung güvenlik güncellemelerini genellikle kısa sürede sunmaya neyitlidir ancak Galaxy A82 5G ile ilgili bir süredir gelen sızıntılarda cihazın üç ayda bir güncellemeleri alacağı ifade edilmekte. Güvenlik güncellemelerinin böyle bir model için geç yayınlanacak olması da kullanıcıları rahatsız eden bir durum olarak öne çıkmaktadır.

Galaxy A82 5G, 6.7 inç QHD + 120Hz kavisli AMOLED ekran, 64MP (OIS, geniş) + 12MP (ultra geniş ) + 5MP (makro) üçlü kamera kurulumu ve otomatik odaklamalı 10MP selfie kamerası, Qualcomm Snapdragon 855+ SoC, 6GB RAM, 128GB depolama, gibi özelliklere sahip olup, cihazda 4500 mAh batarya bulunuyor ve telefon 25W hızlı şarj desteğine sahip olması ile ön plana çıkıyor.

Ürünün suya ve toza karşı geçirmezlik sertifikası bulunmakta olup, harici microSD kart desteği de bulunuyor. Bu akıllı telefonun, küresel pazarlar için QRNG (Kuantum Rastgele Sayı Üreticisi) çipi olmadan yeniden yapılandırılmış bir Galaxy Quantum2’den başka bir şey olmadığı söyleniyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu