Telefon Haberleri

Realme 8 5G modeli Hindistan’da satışa sunuluyor

Realme markası çalışmalarına tam gaz devam etmekte olup önümüzdeki günlerde Realme 8 5G modelinin Hindistan pazarında piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Realme 8 serisi, birkaç güç önce Hindistan pazarındaki yerini aldı. Şimdi de aynı seriden farklı bir cihazı piyasaya sürmek için hazırlık yapılıyor. Son raporlar, Realme markasının önümüzdeki günlerde Realme 8 5G ve Realme 8i akıllı telefonlarını piyasaya süreceği yönünde. Lansman tarihi ve fiyatlandırma detayları henüz açıklanmasa da, yayınlanan raporlar Realme 8 5G’nin Realme 8 ile 8 Pro arasında fiyatlandırılabileceğini gösteriyor. Bunlar 14.999 Rs ve 17.999 Rs olup, bu bilgi eğer doğru çıkarsa Realme 8 5G modelinin Hindistan pazarındaki yeni en uygun fiyatlı 5G telefon olacağı söylenebilir.

Henüz teknik özellikleri bilinmeyen Realme 8 5G telefonunun, Realme 8 modeline nazaran ekstra bazı özelliklere sahip olacağını belirtmek gerekiyor. Realme markası aynı zamanda amiral gemisi olarak tabir edilen Realme GT modelini de Hindistan pazarında piyasaya sürmeyi amaçlamakta. Ürün hali hazırda Çin’de piyasaya sürülmüş durumda. Hindistan pazarına geldiğinde de şirketin en pahalı yeni cihazı olacaktır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu