Sosyal Medya

TikTok Para Çekme Adımları (Rehber)

TikTok Para Çekme Nasıl Yapılır?

TikTok üzerinde para çekmek isteyen kullanıcılar bunun nasıl yapıldığı konusunu merak edebiliyor. Öncelikle TikTok üzerinde nasıl para kazanılabileceği hususuna değinecek olursak;

Mesela TikTok üzerinde canlı yayın açtığınızda sizi seven kişiler canlı yayın performansınızı başarılı bulurlar ise size hediyeler gönderebiliyor ve hesabınızda bu sayede bir miktar para birikiyor. Hesabınızda biriken tutar 30 Dolar ve üzerinde olduğu zaman TikTok üzerinde biriken paranızı çekebiliyorsunuz. Ancak bunun öncesinde banka hesabınızı uygulamaya, hesabınıza bağlayarak işlem yapmanız gerekiyor.

TikTok Banka Hesabı Ekleme

Profil sayfanıza gelin ve sağ üst köşede bulunan üç nokta sembolüne basıp oradan Ayarlar ve Gizlilik kısmına geçin. Açılan sayfada Bakiye seçeneğine basın. Eğer banka hesabınızı zaten ekledi iseniz 30 Dolardan az olmamak üzere çektiğiniz bir imkan yazınız ve Şimdi Çek’e basınız.

Daha önceden banka hesabı eklemediyseniz yeni bir banka hesabı eklemek için Yeni Bir Çekme Yöntemi Ekleyin’e basmanız gerekir. Çekme yöntemi ekle sayfasında da banka hesabınızı bağla’ya basmanız gerekir.

Bu işlemlerin ardından hesabınızı doğrulamanız için TikTok hesabınıza kayıtlı durumda olan telefon numarasına dört haneli bir kod gönderecektir ve söz konusu kodu doğrulamanız istenecektir. Kodu doğruladığınız zaman hesabınızı  bağlayabilirsiniz. Banka hesabınızı doldururken sizden istenen bilgileri eksiksiz bir şekilde doldurmanız gerekiyor. BIC / SWİFT yazılı kısım ise bankanızın BIC / SWİFT kodu olup, Google’a bankanızın BIC SWIFT kodunu aratarak öğrenebilirsiniz yani gizli bir bilgi değildir. Oradan kopyalayarak girebilirsiniz.

Bilgilerini sizden istendiği gibi eksiksiz bir şekilde doldurduysanız İlet’e basın. İlet yazısı en alt kısımda bulunmaktadır. Ardından çıkan sayfada bilgilerinizi onaylamanız istenecek olup bir sorun bulunup bulunmadığını kontrol ederek Onayla butonuna tıklayınız.

Para çekme adımları

TikTok hesabınıza banka hesabınızı ekledikten sonara para çekimi yapmak için Canlı Hediyeler sayfasına geliniz ve 30 Dolardan az olmamak üzere çekmek istediğiniz miktarı yazarak Şimdi Çek’e basınız. Ardından onay sayfası gelecek olup onaylara devam ediniz. Para yaklaşık üç gün içerisinde hesabınıza yatmış olacaktır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu