Sistem Önerileri

GTA 5 Kasmayacak Şekilde Önerilen Grafik Ayarları

GTA 5 oyununu kasmayacak şekilde oynamak için grafik ayarları nasıl olmalı? Yeni içeriğimizde tam da bu hususta bilgiler verecek ve uyguladığımız optimizasyon hakkında video yayınlayacağız.

GTA 5 Grafik Ayarları Ayrıntılı Videolu Açıklama

GTA 5 grafik ayarları nasıl yapılmalıdır hususunda örnek bir video hazırladık. 1 GB Gigabyte HD 7790 grafik kartı ve İntel i3 2120 işlemcinin bulunduğu eski bir sistemde denenen GTA 5 grafik ayarlamaları sonucunda hem görsel kaliteyi kaybetmeden, hem de performans açısından büyük problemler yaşamadan oyun deneyimi yaşayabilmek için benzer sistemlerde aşağıdaki ayarları kullanınız;

GTA 5 oyununun piyasaya sürülmesinin üzerinden uzun bir zaman geçmiş olmasına rağmen günümüzde hala sevilerek oynanan yapımlardan biridir. Grafiksel açıdan da bir hayli güçlü olan GTA 5, sistemleri oldukça zorlayan bir oyundur. Buna rağmen GTA V oyununu videodaki gibi HD 7790 gibi eski giriş seviyesi bir oyuncu grafik kartı ile ve giriş segment eski i3 2120 işlemciyle rahatlıkla çalıştırabiliyorsunuz. Bunun için videodaki doğru ayarları uygulamanız önemli.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu