Oyun Evreni

Ücretsiz oyun isteyenler için sunulan güzel oyun: Absolute Drift

Absolute Drift video oyunu ile ilgili Epic üzerinde heyecan verici bir gelişme meydana geldi. Dünyanın en çok kullanılan oyun launcher yazılımlarından biri haline gelen Epic Store üzerinde Absolute Drift oyunu ücretsiz olarak sunulmaya başlandı. Böylece oyuncular Absolute Drift oynamak istelerse hemen Epic hesaplarına bağlanıp oyunu kütüphanelerine tamamen ücretsiz bir şekilde ve herhangi bir süre kısıtlaması olmadan ekleyebilir.

Dışarıdan bakıldığında basit gibi gözüken ancak oynadıkça keyfine varabileceğiniz Absolute Drift video oyunu ücretli olarak satılıyorken Epic Store üzerinde sunulan kampanya kapsamında artık ücretsiz olarak edinilebiliyor. Kampanya 25 Şubat akşamına kadar geçerliliğini koruyacak olup dileyen oyuncular Epic Games Store hesaplarıyla oyunu hemen kütüphanelerine dahil edebilir. Özellikle otomobiller ile alakalı oyunlardan hoşlanıyorsanız Absolute Drift oyununu muhakkak denemelisiniz.

Funselektor Labs Inc tarafından geliştirilen ve yayıncılığını da yine aynı firmanın yaptığı Absolute Drift oyununa dair detaylara ulaşmak isterseniz hemen aşağıdaki video sizlere yardımcı olabilir. Yeni içeriklerimizde görüşmek üzere!

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu