Oyun Evreni

PixARK Hakkında Bilinmesi Gerekenler

PixARK Hakkında

Piyasaya sürülme tarihi 31 Mayıs 2019 olan PixARK oyununda dinozorların ve sihirli yaratıkların ilgi çekici dünyasına yolculuk ediyor ve sonsuz bir maceranın içerisine atılıyorsunuz.

Vahşi bir dünya olan PixARK’a adım attığınız oyunda gizemli diyarda hem vahşi hem de sevimli yaratıklara tanık olacak, onları evcilleştirecek ve yüksek teknoloji ürünü aletler üretip kendi üssünüzü inşa edeceksiniz.

İçerisinde çok sayıda özellik barındırmakta olan PixARK yapımında arkadaşlarınızla beraber el ele vererek bir takım oluşturabilir veya kendi başınıza oynayabilirsiniz. Vaktinizi çok yüksek bir kale inşa edebilmek için kullanabilir veya büyük bir mağarada göreve çıkabilirsiniz.

Steam üzerindeki fiyatı 161,00 TL olan PixARK oyununu zaman zaman uygulanan indirimlerle daha cazip fiyatlardan satın alabilmek de mümkün olabilmektedir.

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

MİNİMUM:

  • İşletim Sistemi: Windows 7 / 8.1 / 10 (64-bit versiyonlar)
  • İşlemci: Intel Core i5-2400 / AMD FX-8320 veya daha iyisi
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Grafik Kartı: NVIDIA GTX 660 2GB / AMD Radeon HD 7870 2GB veya daha iyisi DirectX: Sürüm 10
  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 15 GB kullanılabilir alan

Oyun 64 bit işlemci ve işletim sistemine sahip bilgisayarlar için uygundur. Oynayabilmek için bundan 10 yıl kadar önce piyasaya sürülen giriş seviyesi bir oyuncu bilgisayarı yeterli olacaktır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu