Ana Sayfa Oyun Evreni GTA 5 En Komik Bug Sorunu

GTA 5 En Komik Bug Sorunu

348
0

GTA 5 video oyunu piyasaya sürülmesinin üzerinden uzun süre geçmesine rağmen günümüzde en çok oynanan oyunlardan biridir. Yeni yazımızda sizler için eğlenceli bir videoya yer vereceğiz. Söz konusu videoda GTA 5 oyununda gerçekleşen enteresan bir sandalye bugunu izleyebilirsiniz. Oldukça komik bir GTA 5 Bug Sorunu olup hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

GTA 5 yapımı hem tek oyunculu hem çok oyunculu modlara sahip olan bir yapımdır. Gerek hikayesi gerek açık dünya unsurlarıyla gelmiş geçmiş en iyi oyunlardan biri olarak kabul edilmektedir. Rockstar North tarafından geliştirilen ve Rockstar Games tarafından yayımlanan oyun açık uçlu aksiyon-macera tarzına sahiptir Grand Theft Auto serisinin yedinci ana oyunu olarak kabul edilmekte olup ilk oyunu 17 Eylül 2013 tarihinde Xbox 360 ve PlayStation 3 için çıkmış, daha sonra PC ve yeni nesil konsollar için de piyasaya sürülmüştür.

Bu tarz içeriklerin devamı için hem sitemizi yer imlerine kaydetmenizi hem de Tech Zepp kanalına abone olmanızı rica ederiz.

BİR YORUM BIRAK

Söz sizde ! Bu kısımda teşekkür edebilir veya yardım isteyebilirsiniz.

Lütfen yorumunuzu giriniz!
İsminizi giriniz

Yorum önce onaylanacaktır.