Ana Sayfa Oyun Evreni Shrek 2 Hileleri – Shrek 2 Hile Kodları

Shrek 2 Hileleri – Shrek 2 Hile Kodları

742
0

Gelmiş geçmiş en iyi animasyon fimlerinden biri olarak kabul edilen Shrek, zamanla bir seri haline dönüşmüştü. Son derece sevilen Shrek’in video oyunları da çıkmıştı. 28 Nisan 2004 yılında piyasaya sürülen Shrek 2 de bunlardan biri idi.

Shrek 2 video oyunu aslına bakarsanız oldukça eski bir oyun ancak sağlam bir nostalji yaşamak isteyen oyuncuların mutlaka denemesi gereken oyunlardan biri olarak da öne çıkmakta. Activision tarafından yayınlanan , DreamWork animasyon filmi Sherk 2’den uyarlanarak ortaya çıkarılan bir macera oyunu olan Shrek 2 ilk etapta konsollar için piyasaya sürülmüş, zaman içerisinde PC platformunda da kendisini göstermiştir.

Shrek 2 Hileleri – hile kodları :

Tüm bölümleri açabilmek için birinci bölüme başlayıp START’a basın. “Scrapbook”a gidip sırasıyla Sol, Yukarı, X, O, Sol, Yukarı, X, O, Sol, Yukarı, X, O, Yukarı, Yukarı, Yukarı, Yukarı, Yukarı tuşlarına basınız.

Tam güç için  – Birinci bölüme başlayın ve START’a basın. “Scrapbook”a gidin ve sırasıyla Sol, Yukarı, X, O, Sol, Yukarı, X, O, Sol, Yukarı, X, O, Yukarı, Sağ, Aşağı, Sol, Yukarı tuşlarına basınız.


1000 para için – Birinci bölüme başlayın ve START’a basın. “Scrapbook”a gidin ve sırasıyla Sol, Yukarı, X, O, Sol, Yukarı, X, O, Sol, Yukarı, X, O, Yukarı, Sağ, Aşağı, Sol, Yukarı tuşlarına basınız.

Böylece Shrek 2 oyununu daha farklı bir hale getirebilirsiniz.

BİR YORUM BIRAK

Söz sizde ! Bu kısımda teşekkür edebilir veya yardım isteyebilirsiniz.

Lütfen yorumunuzu giriniz!
İsminizi giriniz

Yorum önce onaylanacaktır.