Oyun Evreni

Erzurum Nasıl Bir Oyun?

Erzurum isimli bir video oyunu çıkıyor. 20 Ocak 2020 tarihinde çıkacağı açıklanan Erzurum nasıl bir oyun olacak? İşte habere dair detaylar…

Video oyunu dünyası günümüzde uluslararası bir pazar sunuyor. Bu pazarda Erzurum oyunu kendisini gösterecek. Türk yapımı bir oyun olan Erzurum’da dondurucu soğuklara, vahşi doğaya ve açlığa karşı mücadele ederek hayatta kalmaya çalışıyorsunuz.

Oyun içerisinde hem hikaye modu hem de serbest mod bulunmakta olup oyuncular bu modlar arasından kendilerine göre seçim yapabilir. Erzurum’ın ıssız bir bölgesine seyahat ettiğiniz oyunda bu ıssız bölgede mahsur kalıyorsunuz. Yönettiğimiz Taylan isimli karakter ile Erzurum’ın ıssız bölgelerinde hayatta kalma savaşına tutuşuyorsunuz.

İçerisinde  çeşitli zorluk modları da barındıracak olan Erzurum video oyununda birinci şahıs ve üçüncü şahıs kamera açısı seçenekleri de bulunacak. Keşif unsurlarına da sahip olacak olan Erzurum’un nasıl bir satış performansı sergileyeceği, oyuncular tarafından beğenilip beğenilmeyeceği merak ediliyor.

Şu ana kadar yapılan tanıtımlara göre oyunun klasik bir hayatta kalma oyunu olacağını ve biraz durağan bir tempoda geçeceğini söyleyebiliriz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu