Telefon Haberleri

IQOO Z3 telefonu 25 Mart günü çıkışını gerçekleştirecek

Vivo markasının Z serisi kapsamında IQOO Z3 modeli önümüzdeki günlerde resmen piyasaya sürülecek. Çinli perakendeci JD.com’un Vivo’nun alt markasının 25 Mart’ta Çin’de iQOO Z3’ü piyasaya süreceğini açıklamasından bu yana IQOO cephesi birkaç gün önce yeni bir 5G akıllı telefonla ilgili bir poster paylaştı ve aynı görüntü JD.com listesinde yer alıyor ve bu da Z3 olduğunu göstermekte. Z1 de 5G bağlantısıyla geldiğinden dolayı Z3 modelinin 5G ile gelmesi ise şaşırtıcı gözükmüyor.

Vivo Z20733A model kodunu taşıyan ve Z3 olduğu düşünülen bir akıllı telefonda; Android 11 işletim sistemi, Full HD + çözünürlüğünde ekran ve 6 GB RAM bulunduğu, Google Play Console’dan yola çıkarılarak ulaşılan bir bilgidir. Ancak elbette bu özelliklerin IQOO Z3 modeline ait olup olmadığına ilişkin olarak kesin yargıya varabilmek için beklemek gerekmektedir.

Sonuç olarak IQOO Z3 akıllı telefonunun 25 Mart günü 5G destekli olarak çıkışını gerçekleştirmesini bekliyoruz. Bu bağlamda oldukça az bir zaman kaldığı söylenebilir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu