Telefon Haberleri

Motorola Edge 20 dağıtımları ertelendi

Motorola markasının Edge 20 akıllı telefonuna ilişkin olarak kullanıcıların pek de hoşuna gitmeyecek gelişmeler yaşandı. Cihazın çıkışı ertelendi.

Fiyat performans ürünlerinden biri olduğu kabul edilen Edge 20’nin satış tarihinin ertelenmek zorunda kalındığı belirtildi. Yapılan açıklamada şirket, “Son zamanlarda piyasaya sürülen Edge 20 serisi ürünlerimiz için medyadan ve tüketicilerden aldığımız yoğun tepkiyi görmekten memnuniyet duyuyoruz. Ancak, öngörülemeyen durumlar nedeniyle, yakında açıklayacağımız Edge 20 için satış tarihini ertelemek zorunda kaldık.” İfadelerini kullandı.

Ege 20 akıllı telefonunun piyasaya sürülmesi bir süredir beklenmekte olup, bilgiler cihazın 24 Ağustos 2021 tarihinden itibaren satışa sunulacağı yönündeydi ancak son gelişmeler ürünün 24 Ağustos günü sadece ön siparişe açılacağını gösteriyor.

Edge 20’nin satışı ani bir şekilde ertelenmiş olup yeni tarih konusunda şu an için belirsizlikler bulunuyor ancak ön siparişlerin başlamak üzere olduğunu belirtmek gerekiyor. Öte yandan Edge 20 Fusion akıllı telefonunun 27 Ağustos günü piyasaya sürülmesi beklenmekte olup, Edge 20 modelinin de aynı gün çıkış yapmasını bekleyebiliriz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu