Sistem Gereksinimleri

Prison Architect Sistem Gereksinimleri ( Ekrana Mahkum Eden Oyun )

Prison Architect sistem gereksinimlerine değinmeden önce oyun hakkında bilgiler verecek olursak; Prison Architect video oyununda bir cezaevi tasarlıyor ve içerisini kişiselleştirerek geliştiriyorsunuz. Yapmış olduğunuz kaynak dağıtımıyla işleyişi en iyi seviyeye getirmeye çalışıyorsunuz.

Oyun içerisinde bir hapishane işlettiğiniz için kısıtlamalar uygulamanız gerekiyor ancak uygulayacağınız kısıtlamaları dengeli tutmanız gerekiyor çünkü fazla baskı çeşitli isyanların, kavgaların doğmasına neden oluyor.

Silahlı gardiyanlar, psikologlar, doktorlar, avukatlar ve muhbirler de dahil birinci sınıf personelin desteğiyle işletmenizi etik ve güvenli bir hale getirmeye çalışıyorsunuz. Her bir tutuklunun suç dosyasına uygun şekilde özel gelişim programları, çalışma planları ve ıslah atölyeleri oluşturarak mükemmel bir hapishane sistemi kurabilirsiniz.

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

MİNİMUM:

  • OS:Windows 7
  • Processor:Intel Core2 Duo 2.4Ghz or Higher / AMD 3Ghz or Higher
  • Memory:6 GB RAM
  • Graphics: Nvidia 8600 / Radeon equivalent (2009 era)
  • Hard Drive:400 MB HD space

Oyun özellikle düşük dosya boyutu ile dikkat çeken bir yapım olup, sistem gereksinimleri genel olarak günümüzün ofis odaklı bilgisayarlarında bile çalıştırılabilecek seviyededir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu