Sistem Gereksinimleri

Folklore Hunter Hakkında Bilgiler ve PC Sistem Gereksinimleri

 

Liquid Donkey Games tarafından geliştirilen ve yayınlanan Folklore Hunter, 25 Şubat 2020 tarihinde piyasaya sürüldü.

Avlanma temalı oyun aynı zamanda korku, gerilim unsurlarıyla farklı bir tecrübe sunuyor.

Kaynakları Topla

Avlanmanıza yardımcı olacak kaynakları bulmak ve toplamak için birçok yer vardır. Ekstra cephane, piller, kameralar, tuzaklar, et ve dünyaya dağılmış diğer eşyaları bulabilirsiniz.

Vahşi yaşamı avla

Orman her türlü vahşi yaşamla doludur. Avınız hakkında hayati bilgiler edinmenize olanak tanıyan ayrıntılı bir izleme sistemi vardır: Seyahat yönü, sağlık durumu, hız ve parçaların kaç yaşında olduğu. Bu parçalar canavarı avlamada hayati bir rol oynayacak.

Haritayı keşfedin

Muhteşem 16 km kare ormanımızda keşfedilecek birçok yer var. Terk edilmiş kamp alanlarından, eski gözetleme kulelerinden, kabinlerden ve hatta mağara sistemlerinden. Avlarında üstünlük elde etmek için manzarayı araştırmalısın. Seçtiğiniz herhangi bir yönde keşfetmekte de özgürsünüz.

Tuzaklar ve Kameralar

Tuzaklar ve kameralar avcı cephaneliğinin hayati bir parçasıdır, bunları nereye, ne zaman ve nasıl yerleştireceğiniz size bağlıdır. Bir kamera yerleştirildikten sonra, küresel bir ağa erişebilir ve kameraların herhangi birini kontrol edebilirsiniz. Bu, haritanın herhangi bir yerinde gözlerinizin olmasına yardımcı olacaktır, ancak dikkatli olun!

Canavarı Öldür

Sadece en büyük doğaüstü avcılar canavarı öldürme şansına sahip olacaklar. Birçoğu denedi, birçoğu başarısız oldu. Bu irade savaşını kazanmak için akıllıca avlanın.

 

Bu oyun hafif grafik şiddet, ateşli silahların kullanımı ve olgun bir kitleye yönelik korku temalarını içerir.

 

Folklore Hunter Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 10
  • Bellek: 4096 MB RAM
  • Grafik Kartı: GTX 750 veya muadili DirectX: Sürüm 10
  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı

SistemPC Notu: Sistem gereksinimleri tarafında oyunun gayet mütevazi gözüktüğünü söylemek mümkün.  Önerilen gereksinimlerin ise paylaşılmadığını belirtelim.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu