Sistem Gereksinimleri

Perilous Warp Konusu

Perilous Warp Hakkında Bilgiler

Hızlı tempoya sahip bağımsız 3D aksiyon oyunu Perilous Warp içerisinde gizemli ıssız bir dünya dışı koloninin yeni tehlikeli dünyasıyla tanışıyorsunuz. Basit fakat ilgi çekici bir hikayeye sahip olan oyun içerisinde dilerseniz hikayeye odaklanabilir dilerseniz klasik savaş sisteminin keyfini sürebilir, dilerseniz de dünyayı keşfedebilirsiniz.

2050 a.d. Bilim adamları, inşaatçılar, güvenlik görevlileri, gerekli ekipman ve malzemeleri içeren hiperuzay motoruyla donatılmış bir uzay gemisi, bir koloni kurmak için gezegene doğru yol alır. İnsanlar gezegene başarılı bir şekilde iniyor, bir üs inşa ediyor, kristerit madenlerini keşfediyor ve geliştirmeye başlıyor. Bir plana göre altı ay geçti, mineralin ilk nakliyesi Dünya’ya geri gönderilmek üzere, ancak aniden Koloni ile iletişim kesildi.

Steam üzerinde 25,00 TL fiyat etiketiyle satılan oyun uygun fiyatlı yapımlardan biri olup aynı zamanda bazen indirimler de alıyor ve böylece daha da uygun fiyatlarda alabilmek mümkün oluyor.

Crystice Softworks tarafından geliştirilen ve yayınlanan Perilous Warp oyununun sistem gereksinimlerini de hemen aşağıda görebilirsiniz.

Perilous Warp Minimum Sistem Gereksinimleri:

  • İşletim Sistemi: Windows XP / Vista / 7 veya daha yenisi
  • İşlemci: CPU 2 GHz
  • Bellek: 1 GB RAM
  • Grafik Kartı: Direct3D uyumlu DirectX: Sürüm 9.0c
  • Depolama: 3 GB kullanılabilir alan

SistemPC Notu: Perilous Warp sistem gereksinimleri gayet mütevazi olup eski ofis bilgisayarlarıyla da çalıştırabileceğiniz bir oyundur.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu