Sistem Gereksinimleri

Arcane Showdown – Battle Arena Nasıl Bir Oyun?

Arcane Showdown – Battle Arena İle  İlgili Bilmeniz Gerekenler

Esasen bir kart oyunudur ancak diğer kart oyunlarına göre  genel olarak biraz daha fazla hareketlilik ve görsel efekt sunar. Big Huge Games Inc tarafından geliştirilen ve yayınlanan Arcane Showdown – Battle Arena video oyununda büyük bir savaş meydanında güçlü bir ordu ortaya çıkarıp komuta ediyor, askerlerinizi geliştirip düşmanları alt etmeye çalışıyorsunuz. Savaş alanında üssünüzü savunabilmek için  büyüler yapmanız ve hatta yaratıkları çağırmanız gerekebilir !

Savaş alanlarında yeri yerinden oynatabilmek için güçlerin seviyelerini artırıp en güçlü savaş destenizi oluşturun ve destenizi yeni büyülerle ve canavarlarla doldurun.  Kaynak yönetimi ve stratejinin bir hayli önemli olduğu bir oyun olan Arcane Showdown – Battle Arena sistem gereksinimlerine ise hemen aşağıda yerdik.

Arcane Showdown – Battle Arena Minimum Sistem Gereksinimleri: 

  • İşletim Sistemi: Windows 8
  • İşlemci: Intel i3
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Grafik Kartı: GT 240 DirectX: Sürüm 10
  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 2 GB kullanılabilir alan

SistemPC Notu: 64 Bit işlemci ve işletim sistemi destekleniyor. Sistem gereksinimlerine göre eski giriş seviyesi standarat bir bilgisayar yeterli gelecektir.

 

Arcane Showdown – Battle Arena piyasaya sürülme tarihi PC platformu için 30 Eylül 2020 olup şu an Steam üzerinde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz oyunlardan biridir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu