Sistem Gereksinimleri

Front Mission Evolved Sistem Gereksinimleri

16 Eylül 2010 yılında çıkışını gerçekleştirmiş bir video oyunudur. Fantastik bir konu üzerinde durur. Robot savaşlarını konu olarak edinmiştir. Aksiyon türündeki video oyununda 2171 yılında dünya değişen bir yer haline gelmiştir. Ülkeler U.C. ve O.C.U. İnsan ırkı, düşmanlarını izlemek için gözetim uyduları kurmak için yörünge asansörleri inşa ederek büyük bir baskı başlattı. Ancak, bir U.C.S. Orbital asansör bilinmeyen güçler tarafından yok edilir. Genç bir mühendis olan Dylan Ramsey, O.C.U. ve U.C.S.
Üçüncü şahıs nişancı aksiyonu-Oyuncular şehirlerin beton labirentinde düşmanlarla, Antarktika’nın donmuş atıklarında ve bir dizi benzersiz yerlerde hızlı tempolu aksiyon bekliyor.

Özelleştirme seçenekleri

Front Mission Evolved içerisinde oyuncular, oyun stillerine uygun bir savaş makinesi inşa etmek için düzinelerce silah, omuz ekleri ve wanzer parçalarından seçim yaparak savaşlarını stratejiize edebilirler. Online çok oyunculu-FME, dizisinde 4’e kadar 4 Wanzer büyüklüğünde ölüm maçlarına sahip takım tabanlı bir modla çevrimiçi çok oyunculu deneyim sunmaktadır.

Front Mission Evolved Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşlemci: Intel Pentium D 1.80 Ghz veyahut AMD Athlon 64 x2 1.8 GHZ işlemci birimi
  • Grafik Kart: 512 MB Vram’e sahip Nvidia Geforce 7800 veyahut onun seviyesinde Dx 9 destekli bir AMD grafik kartı
  • RAM: 1 GB RAM donanımı
  • Depolama: 11 GB boş depolama kapasitesi
  • İşletim Sistemi:  Minimum Windows Xp işletim sistemi ile uyumludur. Windows XP’den daha önce çıkmış işletim sistemleri ile uyumluluğu bulunmamaktadır. Bu hususun dikkate alınması gerekir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu