Sistem Gereksinimleri

Good Company Minimum Sistem Gereksinimleri

Good Company sistem gereksinimleri, merak edilen konulardan biridir. Oyunu oynamayı düşünen pek çok oyuncu sistem gereksinimlerinin uygun olup olmadığını merak etmektedir. Good Company oyununda CEO olarak çalışacağınız bir robot üretim imparatorluğunu kuracak ve geliştireceksiniz.

İş gücünüzü büyütün ve üretimin tüm yönlerini yetkilendirin. Güçlü lojistik seçeneklerini kullanıp işinizi otomatikleştirebileceksiniz. Pil hücrelerinden robot parçalarına kadar yeni teknolojileri araştıracağınız oyunda yeni tesisler açıp imparatorluğunuzu giderek daha büyük bir hale getirmek için uğraş vereceksiniz. Oyun içerisinde serbest oynama modu da bulunmakta olup zorluk seviyelerini kendi tercihinize göre seçip oynayabileceksiniz.

Tek oyunculu senaryo modu ana hedef olarak sunulan oyunda bonus mekan okuma görevleri de bulunmaktadır. Aynı zamanda yukarıda da ifade ettiğimiz gibi serbest oynama moduna imkan verilmektedir.

Good Company Minimum Sistem Gereksinimleri:

  • İşletim Sistemi: Windows 7/8/10 – 64bit
  • İşlemci: Intel Core i3
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Grafik Kartı: nVidia GTX 560, AMD Radeon HD 6970 DirectX: Sürüm 9.0c
  • Depolama: 1 GB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: Windows uyumlu

Geliştirici oyunun 64 bit sistemlerde kullanılmasını tavsiye etmektedir. Sistem gereksinimleri bakımından mütevazi bir oyun olup eski giriş seviyesi oyuncu bilgisayarlarında da zorlanmadan çalıştırabilmeniz mümkündür.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu