Oyun Hileleri

Full Spectrum Warrior Hileleri – Hile Kodları

Full Spetcrum Warrior Hileleri – Full Spectrum Warrior Hile Kodları yazımız ile sizlerle beraberiz. Bu içeriğimizde Full Spectrum Warrior hile kodlarının neler olduğunu ve nasıl çalıştırabileceğinizi ifade edeceğiz. Dilerseniz ilk olarak oyun hakkında biraz bilgi verelim.

Piyasaya sürülme tarihi 21 Eylül 2004 olan Full Spectrum Warrior bu bağlamda eski bir oyundur. Çıkışının üzerinden yaklaşık 17 yıl geçmiştir ve nostaljik temalı oyunlar arasında yer almaktadır.

Bir savaş oyunu olan Full Spectrum Warrior dönemin ABD ordusunun silah ekipmanlarına odaklanmış olan bir oyundur. Oyunun geliştiricisi yapım hakkında “Hazırlık ABD Ordusu’nun en önemli önceliği olmaya devam ederken, işlerini nasıl yürüteceği değişiyor. Full Spectrum Warrior, ABD Ordusu için Ordu doktrinini ve birlikler içindeki ekip çalışmasını güçlendirmek için bir eğitim yardımı olarak başladı. Eşsiz taktik aksiyon oynanışı ile Piyade seviyesindeki şehir savaşının en gerçekçi tasviri. Oyuncular, Alfa ve Bravo takımlarına komuta eden Kadro Lideri olur. Her sokakta, her pencerenin arkasında tehlike potansiyeli vardır. Bu açılara dikkat edin millet, burada yapmamız gereken bir iş var.” ibarelerine yer vermektedir.

Full Spectrum Warrior Hile Kodları

“Cheat Codes” bölümüne aşağıdaki kodları girdiğniiz taktirde hile aktif hale getirilecek. (Not: Her seferinde yeni bir profil oluşturarak hileleri girmeniz gerekmekte):

  • HA2P1PY9TUR5TLE – Ordu versiyonunu açar
  • SWEDISHARMY – “Authentic” modu için
  • NICKWEST – Büyük kafa modu için
  • MERCENARIES – Sınırsız cephane için

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu