Ana sayfa Oyun Hileleri The Haunted Mansion Hileleri

The Haunted Mansion Hileleri

58
0

The Haunted Mansion Hikayesi Hakkında

Zeke olarak da bilinen ünlü yazar Ezekiel Holloway, babasının ölümü ve annesinin İç Savaş sırasında ortadan kaybolmasından sonra hayatının çoğunu yetimhanelerde geçirdi. Bir süre sonra, kariyerine devam etmek için kendi başına gitti; gerçek tutkusu, her zaman bir yazar olmayı hayal ettiği gibi yazmaktı. Tutkusunu finanse etmek için bir iş arayışındaki çaresizliği, onu söz konusu köşkün bekçisi olduğu konusunda yanıltıcı bir gazete ilanı keşfetmesine yol açar.

İşi kabul etmeye karar vererek 17 Ekim 1879’da konağa gider. Varışta konağı inceledikten sonra, Atticus Thorn’un kölesi olan altı dost hayalet tarafından karşılanır ve dehşet içinde bayılmasına neden olur. Madam Leota adında bir kristal küre içinde bir ruhu uyandırdığında, Atticus Thorn’un Öbür Dünya’yı ele geçirme girişiminin bir parçası olarak malikanede 999 ruhu tuzağa düşürdüğünü ve Ölümün Derinliklerine gönderilmesi gerektiğini söyler.

The Haunted Mansion oyun hileleri

Görünmezlik için – Oyun sırasında Sağ tuşa basılı tutarak sırasıyla, Kare, O, O, O, Kare, O, Üçgen, X tuşlarına basın.

Bölüm seçmek için – Oyun sırasında Sağ tuşa basılı tutarak sırasıyla, O, O, Kare, Üçgen, Üçgen, Kare, O, X tuşlarına basın.

Silahınızı güçlendirmek için – Oyun sırasında Sağ tuşa basılı tutarak sırasıyla, Kare, Kare, Üçgen, Üçgen, O, O, O, X tuşlarına basın.

Görünmez Zeke için – Başlangıçta “Copyright” ekranından önce X, Kare, L1, R1 tuşlarına aynı anda basılı tutun.

BİR YORUM BIRAK

Söz sizde ! Bu kısımda teşekkür edebilir veya yardım isteyebilirsiniz.

Lütfen yorumunuzu giriniz!
İsminizi giriniz

Yorum önce onaylanacaktır.