Ana Sayfa Oyun Evreni Back 4 Blood Hakkında Bilgiler

Back 4 Blood Hakkında Bilgiler

484
0

Back 4 Blood hakkında bilgiler verecek olursak ; Oyun popüler yapımlardan Left 4 Dead serisinin oluşturucularının elinden çıkan bir yapım olup, birinci şahıs nişancı bakış açısıyla oynadığınız bir yapımdır.

Bir zamanlar insan olan ancak sonrasında yaratık haline dönüşen ürpertici yaratıkların insanoğlunun varoluşunu tehdit etmesini konu alan oyunda yaratıklara karşı büyük bir mücadeleye girişiyorsunuz.

Hem hayatta kalmalı hem de arkadaşlarınızla beraber iyi bir ekip oyunu ortaya koymalısınız. Çok oyunculu ve mücadeleci bir tarzı olan Back 4 Blood yapımında PvP savaşlarda arkadaşlarınızla birlikte veya onlara karşı oynayabilirsiniz. Her iki tarafın da kendisine has özellikleri, silahları ve becerileri bulunmaktadır.

8 Temizleyiciden birini ve geniş ölümcül silah ve öge yelpazesinden istediğini seçebildiğiniz oyunda Ridden’ı ortadan kaldırıp dünyanın kontrolünü yeniden alabilirsiniz ancak bu zor olacak çünkü görevler giderek zorlaşacak ve hayatta kalabilmek için arkadaşlarınızla beraber savaşmanız gerekecek.

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ
MİNİMUM:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: TBD
İşlemci: TBD

BİR YORUM BIRAK

Söz sizde ! Bu kısımda teşekkür edebilir veya yardım isteyebilirsiniz.

Lütfen yorumunuzu giriniz!
İsminizi giriniz

Yorum önce onaylanacaktır.