Bilgisayar

Redmi PC Kullanıcıları İçin İkinci Oyuncu Monitörünü Piyasaya Sürdü

Akıllı telefon alanında yakından tanınan markalardan biri olduğunu bildiğimiz Redmi, oyun monitörü alanında da çalışıyor ve monitör alanına bir yenisini dahil ediyor. Bu bağlamda G24 165 HZ çıktı.

Daha çok akıllı telefon kategorisinden tanıdığımız bir marka olan Redmi, bunun yanında monitör kategorisine de dahil olmuş durumda ve PC kullanıcıları için yeni monitörüyle ortaya çıktı..

İlk oyuncu monitörünü Şubat ayı sonlarında duyuran Redmi, söz konusu monitöründe sıra dışı bir tasarım kullanmasıyla ve 240 Hz tazeleme hızı sunmasıyla öne çıkmıştı. Marka bu sefer de Full HD ekran çözünürlüklü 165 Hz tazeleme hızına sahip olan yeni monitörüyle kendisini gösterdi.

Yeni Redmi monitörünün ismi G24 165 HZ olup, ürün resmen piyasaya sürüldü. 1 ms’eye kadar MRPT yanıt süresi bulunan ürün adaptive sync, düşük mavi ışık modu, DC karartma gibi özelliklere sahip olup, 1 x HDMI, 1 x DisplayPort, 1 x ses çıkışı ve 1 x DC güç girişi ile gelmektedir.

Redmi G24 165 Hz fiyatı

Üç yıl garantili bir şekilde satışa çıkarılan ürünün fiyatı 599 Yen olarak belirlendi yani 85 Dolara tekabül eden fiyatının mevcut olduğunu söyleyebiliriz.

Renk derinliği 8 bit olan ürünün 16:9 en boy oranı bulunmaktadır ve 3500:1 kontrast oranı vardır. sRGB renk gamının %120’sine kadarını da kapsayabilmektedir. Monitörün nasıl bir satış performansı sergileyeceği Redmi’nin bu alanda ileride atacağı adımlar için tabiri caizse bir gösterge niteliğinde olacaktır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu