Telefon Sistemleri
Trend

Telefonunuzda Olması Gereken İşlevsel Uygulamalar

Cep telefonlarının gelişmesi sonrasında mobil uygulamalar hayatımızın vazgeçilmez parçası olmuştur. Yüzlerce kategoride bulunan bu ilginç uygulamalar sayesinde hayatımız çok daha kolaylaştığı gibi bilgiye doğrudan erişimde mümkün hale geliyor.

Uygulamalar hem android hem de iOS cihazlar için vazgeçilmez öğeler yüzlerce kategoride bulunan bu uygulamalar sayesinde hayatınız biraz daha kolay hale gelecek. Aşağıda telefonunuzda olması gereken işlevsel uygulamalar yer almaktadır.

Keyifli okumalar.

  1. Halide

Apple ve Twitter’da çalışan iki kişinin ortaya çıkarmış olduğu bu uygulama ışık, odaklanma ve iso kontrolü gibi profesyonellerin ihtiyaç duyduğu özelliklere sahip. Yeni nesil telefonların özelliklerini göz önünde bulundurduğumuz da bu uygulama sayesinde artık fotoğraf çekmek daha profesyonel bir hale gelecektir. Uygulama şu an yalnızca iOS kullanıcılarına yönelik ancak kısa zamanda android içinde hazır olacak.

Halide uygulamasının özelliklerini inceleyin.

  1. PreInsta

Bir Türk tarafından geliştirilmiş olan uygulama iki fotoğrafı yükleyerek hangisinin daha iyi olduğunu anlayabiliyorsunuz.

PreInsta uygulamasının özelliklerini inceleyin.

  1. NOISE

Müzik dinlemeyi seviyorsanız o zaman bu uygulamanın tam size göre olduğunu söyleyelim. Hem android hem de iOS sürümleri bulunan uygulama özellikle elektronik müzik sevenlerin ilgisini çekiyor.

NOISE uygulamasının özelliklerini inceleyin.

  1. Timbre

Android telefonlar için oldukça kullanışlı olan ses düzenleme programı ile birlikte istediğiniz şarkının bir bölümünü kesip kaydedebiliyorsunuz.

Timbre uygulamasının özelliklerini inceleyin

  1. Fenix

Fenix android kullanıcılarının ilgisini çeken bir uygulama olmuş durumda. Eğer cep telefonunuz Twitter’i zorluyorsa o zaman özelliklerinden mahrum kalmadan Fenix uygulamasını yükleyebilirsiniz.

Fenix uygulamasının özelliklerini inceleyin

  1. WeDo

Kullanışlı bir yapılacaklar listem olsun istiyorsanız o zaman uygulama tam size göre. Bilgisayarınıza ya da cep telefonunuza eş zamanlı olarak çalışan bu uygulama sayesinde işlerinizi bir düzene sokabiliyorsunuz. Ücretsiz olan uygulama oldukça kullanışlı.

WeDo uygulamasının özelliklerini inceleyin.

  1. AUTOSET

Android kullanıcıları açısından faydalı olan bir uygulama daha. Uygulamanın amacı internetinizi ya da Bluetooth’unuzu otomatik olarak açık kapatabiliyor. Zamanlanabildiği gibi istediğiniz şekilde ayarlayabiliyorsunuz.

 

AUTOSET uygulamasının özelliklerini inceleyin.

  1. Tint

Yalnızca android cihazlarda kullanılan uygulama ile iki renk belirliyorsunuz ve bu iki renk arasında kombinasyonu oluşturan bir duvar kağıdı çıkarıyor.

Tint uygulamasının özelliklerini inceleyin.

  1. Walls for Reddit

Güzel duvar kağıtları bulmak için kullanabileceğiniz iyi bir uygulama platformu. Reddit’ten benzersiz olan bu uygulama hızlı keşfetmeyi sağlıyor.

Walls for Reddit uygulamasının özelliklerini inceleyin.

  1. InstaSwipe

Instagram odaklı olan bu uygulama kısa bir süre önce kullanıcıların galeri olarak tek bir postaya birden fazla fotoğraf yüklemesine imkan sağlıyor. Panoramik fotoğrafların kesintisiz olarak kırpılmasını sağlıyor.

InstaSwipe uygulamasının özelliklerini inceleyin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu