Telefon Haberleri

Yeni Bir Galaxy S20 Fe modeli görüldü!

Akıllı telefon markalarından Samsung, 2020 yılında en iyi akıllı telefon modellerinden biri olan Galaxy S20 FE’yi piyasaya sürmüşdtü. Şirket aylar sonra bu kez yeni bir modeliyle daha WiFi Alliance’da kendisini gsöterdi.

Samsung markası dünya çapında iki farklı Galaxy S20 Fe telefonu satmakta olup bunlardan biri Galaxy S20 FE 5G olarak adlandırılan 5G bağlantılı modeldir ve bu model Qualcomm Snapdragon 865 tarafından desteklenmektedir. Öte yandan, Galaxy S20 FE adlı yalnızca 4G modeli, şirketin kendi bünyesindeki Exynos 990 SoC tarafından destekleniyor.

Bu telefonların piyasaya sürülmesinin üzerinden beş aydan fazla zaman geçti. Tespit edilen WiFi Alliance sertifikalarına göre, Güney Koreli teknoloji devinin yeni bir Galaxy S20 FE varyantı yayınlayacağını bilmek şaşırtıcı. Bu sertifikalara göre yakında çıkacak olan Galaxy S20 FE telefonu SM-G780G, SM-G780G / DS ve SM-G780G / DSM olmak üzere üç model olarak kendisini gösterecek. Bu modeller hem tek hem çift SIM varyantında satışa sunulacak.

WiFi Alliance sertifikaları, kutudan Android 11 (One UI 3.x) ile piyasaya çıkması dışında yeni sürüm akıllı telefon hakkında başka bilgi bulunmamakta. Bu nedenle, Galaxy S20 FE’nin yeni sürümü, şirketin güncelleme politikasına göre Android 14 çıktığında dahi güncelleme desteği alabilir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu