Telefon Haberleri

Realme C3 ve Narzo 10A telefonları Android 11 programına dahil edildi

Realme şirketi güncellemeler hususunda çalışmalarını sürdürüyor. Eylül 2020’den bu yana Android 11 tabanlı Realme UI 2.0 beta sürümlerini pek çok model için yayınlayan Realme, şu ana kadar Hindistan’da yalnızca iki telefon kararlı güncellemeyi sundu. Ancak marka, Erken Erişim programına sürekli olarak yeni telefonlar ekliyor. Realme C3 ve Realme Narzo 10A, girişime katılan en yeni telefonlar olarak dikkat çekiyor.

Realme UI 2.0 güncelleme planına dair yeni bir paylaşım yapan Realme, realme UI Erken Erişim programı ile kullanıcıların, birkaç mevcut realme UI’nin en son sürümünü deneyimlemesini sağlar. Marka, bu hususta erken deneyim yaşayan kullanıcılarının geri bildirimlerine dayanarak, varsa sorunları düzeltir.

Erken erişim programıyla ilgilenen kullanıcılar, kaydolmak için Ayarlar> Yazılım Güncelleme> Dişli Simgesi> Deneme> Ayrıntıları Gönder> Şimdi Başvur’a giderek başvurularını gerçekleştirebilir. Seçilen kullanıcılar, OTA aracılığıyla realme UI 2.0 (Android 11) beta güncellemesini test edebilir. Kullanıcılar büyük bir sorun yaşadıkları taktirde Android 10 tabanlı Realme UI 10’a dönmek istediklerinde bunu da yapabilir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu