Sistem Karşılaştırmaları

Far Cry New Dawn GTX 1060 Full Ayarlarda Açar Mı?

Far Cry serisi için piyasaya sürülen Far Cry New Dawn yapımı aslına bakarsanız başlı başına bir oyun değildir. Far Cry 5 oyununun devamı niteliğinde çıkan bir yapımdır. Ek oyun olarak kabul edilebilecek olan Far Cry New Dawn oyununda Far Cry 5 oyununun devamı anlatılmakta olduğundan hikaye açısından serinin gidişatı için önem arz etmektedir.

Far Cry New Dawn video oyunu 2019 yılında çıkmış olup sahip olduğu grafiklerle döneminin dikkat çeken yapımlarından biri olmuştu. Günümüzde de grafiksel olarak geçerliliğini koruyan oyunun 1080p ekran çözünürlüğünde ve ultra grafik ayarlarında nasıl gözüktüğünü ve orta segment popüler grafik kartlarından GTX 1060 ile nasıl çalıştığını merak edenler için video paylaşmak istedik. Hemen aşağıda Tech Zepp YouTube kanalı tarafından gerçekleştirilip yayınlanmış olan test görüntülerini izleyebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=XGgK28W3zkI

Oyun videoda da görebileceğiniz üzere GTX 1060 ile gayet iyi sonuçlar sunuyor. Peki siz bu konuyla ilgili ne düşünüyorsunuz? Aşağıdaki yorum bölümünden görüşlerinizi yazmayı ihmal etmeyin.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu