Ana Sayfa Sistem Gereksinimleri Town of Salem Nasıl Bir Oyun? Town of Salem Hakkında

Town of Salem Nasıl Bir Oyun? Town of Salem Hakkında

185
0

Town of Salem, 7 ila 15 oyuncu arasında oynanan çoklu oyuncu moduna sahip gizem ve strateji oyunudur. Salem Cade Mahkemeleri’nden esinlenilerek üretilen bu oyun Salem Kasabası’nda geçmektedir.

Her oynadığınızda farklı bir deneyim sunan 33 benzersiz role sahip olan oyunda oyun başlamadan önce oyuncular ev sahibinin oyunda hangi rollerde olabileceğini seçecektir. Oyuncular seçilen roller listesinden rastgele rollere atanır ve  oyuncular kendi haritalarını, karakterlerini , evcil hayvanlarını, ölüm animasyonlarını seçebilirler. Bu seçimleri oyundaki diğer oyuncular da görecektir.

Oyunda eğer kasabalıysanız mafyaları öldürme , mafyaysanız da kasabalıları öldürme amacınınız bulunuyor.  Kasabalılar her sabah meydanda toplanır ve suçlunun kim olduğunu bulmaya çalışır ve suçlu bulma işlemi oylama ile gerçekleştirilir. Seçilen kişinin kendisini savunması gerekir. Savunması istenen kişinin gerçekten iyi bir yeteneğe sahip olması gerekiyor. Eğer başarılı olursa o gün asılmaktan kurtulabiliyor.

Sonuç olarak oyuncuların rol yapma becerilerini farklı bir tema içerisinde işleyen Town of Salem bu bağlamda kesinlikle denenebilecek oyunlardan biridir.

Town of Salem Sistem Gereksinimleri :

  • İşletim Sistemi: Windows 7 64-bit
  • İşlemci: 2 Ghz
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 3 GB kullanılabilir alan

BİR YORUM BIRAK

Söz sizde ! Bu kısımda teşekkür edebilir veya yardım isteyebilirsiniz.

Lütfen yorumunuzu giriniz!
İsminizi giriniz

Yorum önce onaylanacaktır.