Sistem Gereksinimleri

The Escaper Sistem Gereksinimleri PC

The Escaper oyunu 9 Mart 2020 tarihinde PC platformu için dijital mağazalar aracılığıyla çıkışını gerçekleştiren bir macera oyunudur. İçerisinde çok sayıda farklı bulmaca barındıran The Escaper, bulmaca tutkunları için değerlendirilebilecek güzel seçeneklerden biri.

Oyunu deneyimleyen çoğu oyuncunun memnun ayrılması The Escaper’i daha elle tutulur bir oyun haline getiriyor. Oyun içerisinde tamamen gerçek zamanlı 3D ayrıntılı grafikler bulunmakla birlikte fizik tabanlı bir bulmaca oyuncuları bekliyor. Dikkatlice gizlenen ipuçları ve atmosferik yapısı ile The Escaper, türü seviyorsanız deneyebileceğiniz oyunlardan biri.

Peki ama sistem gereksinimleri tarafında ne talep ediyor?

Genel olarak sade ve sisteminizi yormayacak grafiklere sahip olan bu oyun için tek düze sistem gereksinimleri yayınlanmış olup, aşağıdaki gibi bir sisteme sahip olmanız halinde kolaylıkla çalıştırabilirsiniz.

The Escaper Sistem Gereksinimleri :

  • İşletim Sistemi: Windows 7, 8, 10
  • İşlemci: 2.0 GHz Çift Çekirdekli İşlemci
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Grafik Kartı: 512 MB VRAM’li ekran kartı DirectX: Sürüm 9.0
  • Depolama: 1 GB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: DirectX uyumlu ses kartı

SistemPC Notu:  Eski bir ofis bilgisayarı dahi bu oyunu çalıştırabilmeniz açısından yeterli gözüküyor. Geliştirici, işletim sistemi bazında en az Windows 7 desteklendiğinin altını çizmiş.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu