Sistem Gereksinimleri

Tainted Grail : Conquest Sistem Gereksinimleri

Tainted Grail : Conquest

PC platformu için 27 Kasım 2020 tarihinde Steam sanal mağazası üzerinden çıkışını gerçekleştiren bir oyundur. Şu an erken erişim aşamasında olan oyunun fiyatı 32,00 TL olup Steam üzerinden kütüphanenize ekleyerek erken erişim sürümünde test etme gibi bir imkanınız bulunmaktadır.

Karanlık fantezi oyunlarından hoşlananlar için denenebilecek olan Tainted Grail : Conquest yapımında kahramanlarınızı geliştirip özelleştirebilir ve ilerlemenizi devam ettirebilmek için köyünüzü inşa edip yükseltebilirsiniz.

Tainted Grail : Conquest Minimum Sistem Gereksinimleri:

  • İşletim Sistemi: Windows 7/8/10 64-bit
  • İşlemci: 3.2 GHz Çift Çekirdekli İşlemci
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Grafik Kartı: GTX 750 / Radeon HD 7770
  • Depolama: 5 GB kullanılabilir alan

Oyunu çalıştırabilmek için bundan sekiz yıl kadar önce çıkan giriş seviyesi bir oyuncu sistemine sahip olmanız yeterli gözüküyor. Yalnız bu oyunun grafiksel tarz olarak günümüzün teknolojisinden uzak olduğunu ve düşük bütçeli bir yapım olduğunu, bu bağlamda da sistem gereksinimlerinin aslında fazla makul sayılamayacağını belirtebiliriz. Zira bu oyunun seviyesinde olan pek çok oyun özellikle RAM konusunda daha mütevazi gereksinimlerde bulunuyor. Oyunun 64 bit işlemci ve işletim sistemi desteklediğini de belirtelim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu