Sistem Gereksinimleri

Slimesphere Sistem Gereksinimleri PC

Slimesphere, izometrik sıra tabanlı strateji oyunu olup amacınız düşmanı zayıflatmak ve öldürmek olan bir yapım. Sahip olduğu makaniklerle oyuncuyu büyük bir bulmacanın içerisinde hissettiren Slimesphere’de kazanabilmek için iyi bir strateji bulmanız gerekmekte.

Çeşitli ufak haritalar yapabildiğiniz oyunda bu haritalar içerisinde düşman birimlerle karşılaşacak ve onları yenmek için çeşitli planlar yapacaksınız. Sıra tabanlı bir oyun olması en önemli özelliklerinden biri olan Slimesphere içerisinde 12 seviye ve 14 başarı bulunmakta. Yani oyunun hem kendi haritaları bulunuyor hem de siz kendiniz harita editöründen harita oluşturabiliyorsunuz. Böylece uzun bir oyun deneyimi sağlayabiliyorsunuz.

Slimesphere Minimum Sistem Gereksinimleri :

  • CPU: Çift çekirdekli herhangi bir işlemci
  • GPU: OpenGL 3.0 destekli herhangi bir grafik kartı
  • RAM: 2 GB RAM
  • HDD: 150 MB boş alan
  • İST: Windows Vista ve üzerinde işletim sistemi

SistemPC Notu :

Slimesphere video oyunu son derece mütevazi sistem gereksinimleri sunmakta olup genel itibariyle eski bir ofis bilgisayarıyla dahi çalıştırabileceğiniz basit grafikleri bulunan bir yapım. Bu bağlamda eski bilgisayarınızda oynayabileceğiniz sıra tabanlı düşük boyutlu bir oyun arıyorsanız değerlendirebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu