Sistem Gereksinimleri

Realpolitiks 2 Sistem Gereksinimleri

Realpolitiks 2 Sistem Gereksinimleri

Dilerseniz ilk olarak oyun hakkında biraz bilgi verelim:

Realpolitiks 2 video oyunu ülke yönetme üzerine kurulu bir strateji oyunu olup halkını zafere ulaştırmak için planlar yapan bir siyasi lideri yönetiyorsunuz.

Ülkenizin ekonomisini , ordularını, diplomasisini yönetmeli ve kıtlıkla, salgın hastalıkla ve hatta küresel tehditlerle mücadele etmelisiniz. Bu bağlamda oldukça hareketli bir oyun sizi bekliyor.

Realpolitiks 2, elbette tür olarak her oyuncuya hitap edecek bir yapım değil. Daha çok bir yetişkin oyunu olarak lanse edebileceğimiz Realpolitiks 2’de siyasete dair pek çok ayrıntıya yer verilmiş olması onu oynanması gereken oyunlardan biri yapıyor.

59 TL fiyat etiketiyle PC platformu için Steam üzerinden satılmakta olan Realpolitiks 2 şu an erken erişim sürümünde olup geliştirilme aşaması devam eden bir oyun olduğundan pek çok bug ile karşılaşılması olasıdır. Oyunun tam sürüm aşamasına geldiğinde daha iyi olacağını düşünüyoruz.

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

  • İşletim Sistemi: Windows 7/8/10 64-bit
  • İşlemci: 3.2 GHz Çift Çekirdekli İşlemci
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Grafik Kartı: GeForce GTX 760, Radeon HD 7950 veya 2 GB video RAM ile eşdeğeri. Özel bir ekran kartı gereklidir. DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 14 GB kullanılabilir alan

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu